Gizlilik Prensiplerimiz

Bu gizlilik politikası kayakturk.com sitesinin uyguladığı gizlilik prensiplerini tanımlamaktadır ve yalnızca bu web sitesi tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir.

Bu dokümanda aşağıdaki konular kapsanmaktadır:

  • Web sitesi aracılığıyla sizden hangi kişisel bilgiler toplanır, bu bilgiler nasıl kullanılır ve kimlerle paylaşılabilir.
  • Verilerinizin kullanımı ile ilgili sahip olduğunuz seçenekler.
  • Bilgilerinizin kötüye kullanımını korumak için uygulanan güvenlik prosedürleri.
  • Kayıtlı bilgilerinizdeki herhangi bir yanlışlığı düzeltmek için yapabilecekleriniz.

Toplanan Bilgiler, Bilgilerin Kullanımı ve Paylaşılması

Bu sitede toplanan bilgilerin tek sahibi kayakturk.com'dur. Yalnızca bize e-posta ya da diğer iletişim yöntemleri ile gönüllü olarak verdiğiniz bilgileri toplar ve erişebiliriz. Bu bilgiler kimseye satılmayacak veya kiralanmayacaktır.

Bilgileriniz sadece verildikleri amaca uygun olarak kullanılacaktır. Bilgileriniz hiç bir üçüncü kişi ya da kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Websitesi ile ilgili önemli gelişmeler ya da bu gizlilik politikasındaki değişiklikler ile ilgili bilgi vermek amacıyla sizinle e-posta yoluyla iletişime geçebiliriz.

Verilen hizmetin kalitesini ölçmek ve size daha iyi hizmet verebilmek için web sitesine gelen ziyaretçi bilgileri toplanmaktadır. Bu bilgilerin toplanması için Google Analytics servisinden yararlanılmaktadır.

Kayıtlı Bilgilere Erişiminiz ve Değiştirme Seçenekleriniz

İstediğiniz zaman bizden gelecek iletişim mesajlarını devre dışı bırakabilirsiniz. Web sitemizde verilen iletişim kanalları aracılığıyla bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman:

  • Varsa sizinle ilgili hangi verilere sahip olduğumuzu görebilir,
  • Sizinle ilgili kayıtlı tüm verileri değiştirebilir ya da düzeltebilir,
  • Sizinle ilgili tüm verilerin silinmesini sağlayabilir,
  • Verilerinizi kullanımımızla ilgili endişelerinizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik

Bilgilerinizi korumak için önlemler alıyoruz. Web sitesi aracılığıyla hassas bilgiler gönderdiğinizde, bilgileriniz hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak korunur.

Aktarılan tüm bilgiler karşılıklı olarak SSL ile şifrelenir ve bize güvenli bir şekilde iletilir. Böylece üçüncü kişiler tarafından ağ trafiği izlenerek aktarılan bu bilgilere erişilemez. Bu özelliğin var olduğunu kontrol etmek için web tarayıcınızın adres kısmındaki kapalı kilit simgesi ile adresin en başında "https" olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Bilgileriniz çevrimdışı olarak da korunmaktadır. Belirli bir işi gerçekleştirmek için bilgiye ihtiyaç duyan çalışanlara sadece görevlerini yerine getirmeleri için gerekli olan veriler sağlanır. Kişisel bilgilerinizin sakladığımız sunucular güvenli bir ortamda saklanmaktadır.

Parolanız veritabanımızda modern ve güvenli bir algoritma ile şifreli olarak saklanmakta olup bir siber saldırı sonucunda veritabanı bilgilerine erişilmesi durumunda dahi parolanıza erişilemez.

Bağlantılar

Bu web sitesi diğer sitelere bağlantılar içermektedir. Bu tür diğer sitelerin içerik veya gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın.

Güncellemeler

Gizlilik Politikamız zaman zaman değişebilir, tüm güncellemeler bu sayfada yayınlanacaktır.

Bu gizlilik politikasının size uygun olmadığını ya da ihlal edildiğiniz düşünüyorsanız, hemen yardim@kayakturk.com adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmelisiniz.